Int nej. #221256
Inte längre tillgänglig
Bürstner Marano T 640
Auktionens slut: fre, 2026-05-08 15:33
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Marano |
| Modell | T 640 |
| Första registrering | 05/2010 |
| Körsträcka | 180.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.780 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Radio och ljud | Ljudanläggning |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Hagelskador reglerade av 1 ägare
Stötfångare plast bak höger och vänster, optik,
Elektrisk golvvärme endast delvis funktionsduglig, ej reparerad
Plats
Tyskland, Volkertshausen
Postcode: 78269
Avstånd:
... km
Int nej. #221256
Inte längre tillgänglig
Bürstner Marano T 640
Auktionens slut: fre, 2026-05-08 15:33
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.