Int nej. #217297
Aktiv
Bürstner Marano T 580
Laddar ...
(lör, 2026-04-25 09:37)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Marano |
| Modell | T 580 |
| Första registrering | 08/2006 |
| Körsträcka | 73.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 81 kW (110 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2286 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 2 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.400 kg |
| Längd i mm | 5.980 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, Apple CarPlay, Pekskärm |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Gangelt
Postcode: 52538
Avstånd:
... km
Int nej. #217297
Aktiv
Bürstner Marano T 580
Laddar ...
(lör, 2026-04-25 09:37)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.