Int nej. #4773
Såld
Bürstner Lyseo Time I 728 Automatik
Auktionens slut: tis, 2024-07-02 16:01
Tillgänglighet: omedelbart
Pris för hammare:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | Lyseo Time I 728 Automatik |
| Första registrering | 05/2020 |
| Körsträcka | 9.850 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Föroreningsklass | Euro 6 |
| Miljömärke | 4 (grön) |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.430 mm |
| Bredd i mm | 2.330 mm |
| Höjd i mm | 2.950 mm |
| Fordonets identifikationsnummer | ***************** |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
| Huvuddäckens skick (bedömning) | bra |
Utrustning
| ABS | |
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Krockkudde för föraren | |
| Dragkrok | |
| Hill Start Assist | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Navigationssystem | |
| Klädsel | Tyg |
| Regnsensor | |
| Servostyrning | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Åtgärdad skada: Skada som uppstod vid parkering (lackskada) intill ventilationsgallret åtgärdades fackmannamässigt.
Plats
Tyskland, Landau
Postcode: 76829
Avstånd:
... km
Int nej. #4773
Såld
Bürstner Lyseo Time I 728 Automatik
Auktionens slut: tis, 2024-07-02 16:01
Tillgänglighet: omedelbart
Pris för hammare:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.