Int nej. #232396
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Bürstner Lyseo TD 690 G Harmony Line
Laddar ...
(mån, 2026-06-01 09:31)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Lyseo TD |
| Modell | 690 G Harmony Line |
| Första registrering | 04/2020 |
| Körsträcka | 34.200 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.990 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | USB-anslutning |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Markis med liten buckla utan funktionsförlust. Höger ytterbackspegel med spricka.
Skada
Plats
Tyskland, Gauting
Postcode: 82131
Avstånd:
... km
Int nej. #232396
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Bürstner Lyseo TD 690 G Harmony Line
Laddar ...
(mån, 2026-06-01 09:31)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.