Int nej. #207631
Aktiv
Bürstner Lyseo TD 690 G Harmony Line
Laddar ...
(tors, 2026-04-02 09:30)
Tillgänglighet: 06. Juni 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Lyseo TD |
| Modell | 690 G Harmony Line |
| Första registrering | 07/2019 |
| Körsträcka | 41.500 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.999 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Lättmetallfälgar | |
| Multifunktionsratt | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Lätt hagelskada på motorhuven
Plats
Tyskland, Baunatal
Postcode: 34225
Avstånd:
... km
Int nej. #207631
Aktiv
Bürstner Lyseo TD 690 G Harmony Line
Laddar ...
(tors, 2026-04-02 09:30)
Tillgänglighet: 06. Juni 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.