Int nej. #218929
Omförhandling
Bürstner Lyseo T 744
Auktionens slut: ons, 2026-04-29 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Lyseo T |
| Modell | 744 |
| Första registrering | 10/2018 |
| Körsträcka | 36.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.850 kg |
| Längd i mm | 7.440 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Radio och ljud | Radio |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Quickborn
Postcode: 25451
Avstånd:
... km
Int nej. #218929
Omförhandling
Bürstner Lyseo T 744
Auktionens slut: ons, 2026-04-29 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.