Int nej. #230211
Aktiv
Bürstner Lineo C 590
Laddar ...
(tors, 2026-05-28 09:57)
Tillgänglighet: 30. Juni 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Lineo |
| Modell | C 590 |
| Första registrering | 03/2023 |
| Körsträcka | 10.200 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1995 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.900 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
| Andra uppsättningen däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Front, Bakre, Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ISOFIX | |
| Stöd för ländryggen | |
| Multifunktionsratt | |
| Radio och ljud | Ljudanläggning, USB-anslutning, Bluetooth |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Litiumbatteri inkl. och affisch, ny vattenpump i vattentanken
Plats
Tyskland, Hagen
Postcode: 58093
Avstånd:
... km
Int nej. #230211
Aktiv
Bürstner Lineo C 590
Laddar ...
(tors, 2026-05-28 09:57)
Tillgänglighet: 30. Juni 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.