Int nej. #219795
Aktiv
Bürstner Levanto A 576
Laddar ...
(lör, 2026-05-02 11:17)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | Levanto |
| Modell | A 576 |
| Första registrering | 03/2006 |
| Körsträcka | 44.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.170 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
| Andra uppsättningen däck | Sommardäck |
Utrustning
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Radio och ljud | Radio |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Mindre bucklor runt om, ingen fransk licens för avgasrening.
Plats
Frankrike, Volgelsheim
Postcode: 68600
Avstånd:
... km
Int nej. #219795
Aktiv
Bürstner Levanto A 576
Laddar ...
(lör, 2026-05-02 11:17)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.