Int nej. #205857
Köptillfälle
Bürstner Elegance I 730
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-03-31 09:30)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | Elegance |
| Modell | I 730 |
| Första registrering | 04/2010 |
| Körsträcka | 110.442 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2999 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.000 kg |
| Längd i mm | 7.365 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Stöd för ländryggen | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio, Radio/CD, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Stenskott på motorhuven, repor på baksidan
Plats
Tyskland, Rendsburg
Postcode: 24768
Avstånd:
... km
Int nej. #205857
Köptillfälle
Bürstner Elegance I 730
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-03-31 09:30)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.