Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | Elegance |
| Modell | I 710 |
| Första registrering | 03/2010 |
| Körsträcka | 48.500 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 5.000 kg |
| Längd i mm | 8.200 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
| Farthållare |
Den olycksskada som anges är en buckla i markisens främre täcklock. Jag körde lätt in i ett skärmtak.
Lätta repor och färgavskavning på sidodörren. Det finns små sprickor i färgen på övergången från taket till baksidan. Kylvätskan till ALDE 3010 behöver bytas. Däcken är från 2019 och har ett slitage på ca 5800. Värmeväxlaren är avaktiverad. Enligt min mening fungerar en eftermonterad booster inte korrekt. Fordonet har inte använts under de senaste två åren, står bara i hallen och ska därför nu säljas. Den är inte registrerad och har inte tvättats. Enligt min mening är interiörens skick fortfarande ganska bra, dvs. inte sliten. Det finns olika tillbehör installerade, till exempel inverter, booster, lyftstöd och MaxxFan.
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu