Int nej. #231886
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Bürstner Elegance I 660
Laddar ...
(lör, 2026-05-30 10:23)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | Elegance |
| Modell | I 660 |
| Första registrering | 07/2004 |
| Körsträcka | 168.500 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Licence Plate | 33-ZP-LD |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.650 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Radio och ljud | Radio/CD |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Användbara krasjes / deukjes. Inga stora skador. APK och stor underhållsbeurt staat gepland voor 01 juni 2026.
Plats
Nederländerna, Echt
Postcode: 6101 KV
Avstånd:
... km
Int nej. #231886
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Bürstner Elegance I 660
Laddar ...
(lör, 2026-05-30 10:23)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.