Int nej. #226734
Köptillfälle
Bürstner Elegance I 640
Auktionen har löpt ut (ons, 2026-05-20 13:24)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | Elegance |
| Modell | I 640 |
| Första registrering | 01/2005 |
| Körsträcka | 81.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 81 kW (110 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.450 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Förarsidans yttre hudlist skadad, men inte sönderriven, bakre stötfångare sprucken i mitten
Skada
Plats
Tyskland, Thalfang
Postcode: 54424
Avstånd:
... km
Int nej. #226734
Köptillfälle
Bürstner Elegance I 640
Auktionen har löpt ut (ons, 2026-05-20 13:24)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.