Int nej. #217200
Aktiv
Bürstner Elegance Bürstner
Laddar ...
(mån, 2026-05-04 14:20)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | Elegance |
| Modell | Bürstner |
| Första registrering | 04/2005 |
| Körsträcka | 130.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.500 kg |
| Längd i mm | 7.020 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Stöd för ländryggen | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Eisenhüttenstadt
Postcode: 15890
Avstånd:
... km
Int nej. #217200
Aktiv
Bürstner Elegance Bürstner
Laddar ...
(mån, 2026-05-04 14:20)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.