Int nej. #226886
Aktiv
Bürstner Copa C 530
Laddar ...
(ons, 2026-05-20 09:21)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Buss |
| Baureihe | Copa |
| Modell | C 530 |
| Första registrering | 03/2024 |
| Körsträcka | 43.138 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1995 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.400 kg |
| Längd i mm | 5.339 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Front, Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Stöd för ländryggen | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Apple CarPlay, Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Lätta repor på två skåpsdörrar
Skada
Plats
Tyskland, Dannewerk
Postcode: 24867
Avstånd:
... km
Int nej. #226886
Aktiv
Bürstner Copa C 530
Laddar ...
(ons, 2026-05-20 09:21)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.