Int nej. #223683
Köptillfälle
Bürstner Copa C 530
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-05-12 15:02)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Buss |
| Baureihe | Copa |
| Modell | C 530 |
| Första registrering | 06/2025 |
| Körsträcka | 15.000 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2198 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.400 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Front, Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, Ljudanläggning, AUX-anslutning, USB-anslutning |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Oberkirch
Postcode: 77704
Avstånd:
... km
Int nej. #223683
Köptillfälle
Bürstner Copa C 530
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-05-12 15:02)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.