Int nej. #208645
Aktiv
Bürstner Copa C 530
Laddar ...
(ons, 2026-04-29 09:35)
Tillgänglighet: 31. Mai 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Buss |
| Baureihe | Copa |
| Modell | C 530 |
| Första registrering | 04/2023 |
| Körsträcka | 70.000 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1995 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.400 kg |
| Längd i mm | 5.335 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Front, Bakre, Kamera, Självstyrande system |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Lättmetallfälgar | |
| Stöd för ländryggen | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Repor på höger skjutdörr
Tältbälg till insektsskydd med brott. (Goodwill-reparation redan beställd från SCA, väntar på tidsbokning).
Skada
Plats
Tyskland, Schwandorf
Postcode: 92421
Avstånd:
... km
Int nej. #208645
Aktiv
Bürstner Copa C 530
Laddar ...
(ons, 2026-04-29 09:35)
Tillgänglighet: 31. Mai 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.