Int nej. #219321
Aktiv
Bürstner Copa 500
Laddar ...
(lör, 2026-05-02 11:36)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | Copa 500 |
| Första registrering | 07/2024 |
| Körsträcka | 24.800 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1995 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.190 kg |
| Längd i mm | 4.972 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Front, Bakre |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Multifunktionsratt | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Små färgskador i enskilda områden som inte försämrar funktionen
Plats
Tyskland, Meiningen
Postcode: 98617
Avstånd:
... km
Int nej. #219321
Aktiv
Bürstner Copa 500
Laddar ...
(lör, 2026-05-02 11:36)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.