Int nej. #226399
Omförhandling
Bürstner Campeo C 640
Auktionens slut: ons, 2026-05-20 12:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Campeo C 640 |
| Modell | Campeo C 640 |
| Första registrering | 03/2023 |
| Körsträcka | 14.145 km |
| Chassi | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2179 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.360 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Front |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Lättmetallfälgar | |
| Multifunktionsratt | |
| Radio och ljud | Radio |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Mücke
Postcode: 35325
Avstånd:
... km
Int nej. #226399
Omförhandling
Bürstner Campeo C 640
Auktionens slut: ons, 2026-05-20 12:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.