Int nej. #204889
Aktiv
Bürstner Averso 570 K
Laddar ...
(tis, 2026-03-31 11:36)
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Profil husvagn
| Varumärke | Bürstner |
| Modell | Averso 570 K |
| Första registrering | 04/2018 |
| Tillåten totalvikt i kg | 2.000 kg |
| Hjälpmedel för flyttning/manövrering | Ja |
| HU giltig | Ja |
| HU gäller fram till | 04/2026 |
| Längd i mm | 7.730 mm |
| Koppling mot sladd | Ja |
| Parkering / luftkonditionering på taket | Ja |
| Antal sovplatser | 4 |
Utrustning
| Överskridning av bromssystemet | |
| Utomhusdusch | |
| Skydd för dragstång | |
| Fransk säng | |
| Dusch | |
| Våningssängar / Våningssängar | |
| Mörkare fönster | |
| Tank för färskvatten | |
| Gasuppvärmning | |
| GRP-tak | |
| Kylskåp | |
| Stabilitetsstöd | |
| Markis | |
| WC |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Vlotho
Postcode: 32602
Avstånd:
... km
Int nej. #204889
Aktiv
Bürstner Averso 570 K
Laddar ...
(tis, 2026-03-31 11:36)
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.