Int nej. #226540
Aktiv
Bürstner Argos A 747-2 G
Laddar ...
(ons, 2026-05-20 14:00)
Tillgänglighet: 01. Juli 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | Argos |
| Modell | A 747-2 G |
| Första registrering | 07/2017 |
| Körsträcka | 30.500 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 5.500 kg |
| Längd i mm | 8.860 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD, USB-anslutning, Bluetooth |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Repor på sittbänken (läder) i kroppen!
Plats
Tyskland, Gau-Bickelheim
Postcode: 55599
Avstånd:
... km
Int nej. #226540
Aktiv
Bürstner Argos A 747-2 G
Laddar ...
(ons, 2026-05-20 14:00)
Tillgänglighet: 01. Juli 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.