Int nej. #206469
Aktiv
Bürstner A747-2
Laddar ...
(ons, 2026-04-01 16:13)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | A747-2 |
| Första registrering | 04/2002 |
| Körsträcka | 37.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.000 kg |
| Längd i mm | 8.200 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio |
Allmän beskrivning
Kända defekter
3-axligt fordon, åldersmässiga slitage
Plats
Tyskland, Hartheim
Postcode: 79258
Avstånd:
... km
Int nej. #206469
Aktiv
Bürstner A747-2
Laddar ...
(ons, 2026-04-01 16:13)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.