Int nej. #231508
Aktiv
Bürstner A576
Laddar ...
(lör, 2026-05-30 09:37)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | A576 |
| Första registrering | 07/2004 |
| Körsträcka | 117.500 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.170 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Vridbart passagerarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Ljudanläggning, USB-anslutning, Bluetooth, Apple CarPlay, Pekskärm |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Åldersrelaterade skönhetsfel och mindre bucklor.
Plats
Tyskland, Sehestedt
Postcode: 24814
Avstånd:
... km
Int nej. #231508
Aktiv
Bürstner A576
Laddar ...
(lör, 2026-05-30 09:37)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.