Int nej. #128855
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Bürstner A535-2 active
Laddar ...
(tors, 2026-05-28 09:39)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | A535-2 active |
| Första registrering | 12/2001 |
| Körsträcka | 96.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.600 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Radio och ljud | Ljudanläggning |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
enligt TÜV-rapport: främre höger golvmontering ytlig korrosion
Ny växellåda installerad, eftersom växelspaken tidigare var opålitlig
Plats
Tyskland, Heidelberg
Postcode: 69120
Avstånd:
... km
Int nej. #128855
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Bürstner A535-2 active
Laddar ...
(tors, 2026-05-28 09:39)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.