Int nej. #183177
Aktiv
Bürstner A 574/3
Laddar ...
(tis, 2026-04-07 09:38)
Tillgänglighet: 02. Mai 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | A 574/3 |
| Första registrering | 12/2003 |
| Körsträcka | 81.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.600 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Handsfree-sats | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Bluetooth |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Buckla i vänster främre stänkskärm, spricka i vänster sidofönster
Skada
Plats
Tyskland, Pleidelsheim
Postcode: 74385
Avstånd:
... km
Int nej. #183177
Aktiv
Bürstner A 574/3
Laddar ...
(tis, 2026-04-07 09:38)
Tillgänglighet: 02. Mai 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.