Int nej. #206460
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Bimobil BJ 330
Laddar ...
(fre, 2026-04-03 16:12)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bimobil |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | BJ |
| Modell | 330 |
| Första registrering | 03/2009 |
| Körsträcka | 350.000 km |
| Chassi | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 135 kW (184 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2987 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 5.000 kg |
| Längd i mm | 6.850 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Allhjulsdrift | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Partikelfilter | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Rost på
Skada
Plats
Tyskland, Moers
Postcode: 47443
Avstånd:
... km
Int nej. #206460
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Bimobil BJ 330
Laddar ...
(fre, 2026-04-03 16:12)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.