Int nej. #201528
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Benimar Tessoro T 463 Up
Laddar ...
(lör, 2026-04-04 09:28)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Benimar |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Tessoro |
| Modell | T 463 Up |
| Första registrering | 06/2022 |
| Körsträcka | 30.200 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1995 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.488 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Stöd för ländryggen | |
| Multifunktionsratt | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Freystadt - Möning
Postcode: 92342
Avstånd:
... km
Int nej. #201528
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Benimar Tessoro T 463 Up
Laddar ...
(lör, 2026-04-04 09:28)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.