Int nej. #193785
Slut
Benimar Sport S323
Auktionens slut: mån, 2026-04-13 10:28
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Benimar |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | Sport |
| Modell | S323 |
| Första registrering | 08/2021 |
| Körsträcka | 26.500 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 7 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.930 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Lättmetallfälgar | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, Apple CarPlay |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Bremen
Postcode: 28259
Avstånd:
... km
Int nej. #193785
Slut
Benimar Sport S323
Auktionens slut: mån, 2026-04-13 10:28
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.