Int nej. #33223
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Benimar Mileo 287 Fiat
Laddar ...
(mån, 2026-05-18 09:26)
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Benimar |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Mileo 287 Fiat |
| Första registrering | 04/2021 |
| Körsträcka | 23.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.850 kg |
| Längd i mm | 6.960 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, WLAN-hotspot, Apple CarPlay, Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Röttenbach
Postcode: 91187
Avstånd:
... km
Int nej. #33223
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Benimar Mileo 287 Fiat
Laddar ...
(mån, 2026-05-18 09:26)
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.