Int nej. #219284
Köptillfälle
Benimar Amphitryon A 940
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-04-30 14:06)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Benimar |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | Amphitryon |
| Modell | A 940 |
| Första registrering | 07/2021 |
| Körsträcka | 39.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.000 mm |
Utrustning
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Ljudanläggning, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Spanien, Villadangos del Paramo - Leon
Postcode: 24392
Avstånd:
... km
Int nej. #219284
Köptillfälle
Benimar Amphitryon A 940
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-04-30 14:06)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.