Int nej. #207615
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Andere Unique Caravan C640 free
Laddar ...
(fre, 2026-04-03 16:10)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Pris vid lansering:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Andere |
| Kategori | Lådbil |
| Modell | Unique Caravan C640 free |
| Första registrering | 08/2024 |
| Körsträcka | 230 km |
| Chassi | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 121 kW (165 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2179 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.400 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Front, Bakre, Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Bluetooth |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Wegscheid
Postcode: 94110
Avstånd:
... km
Int nej. #207615
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Andere Unique Caravan C640 free
Laddar ...
(fre, 2026-04-03 16:10)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Pris vid lansering:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.