Int nej. #215461
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Andere Toyota Pro Ace 4x4 Dangel
Laddar ...
(fre, 2026-05-22 10:00)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Andere |
| Kategori | Lådbil |
| Modell | Toyota Pro Ace 4x4 Dangel |
| Första registrering | 05/2019 |
| Körsträcka | 21.000 km |
| Chassi | Toyota |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1997 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.100 kg |
| Längd i mm | 4.959 mm |
| Huvud uppsättning däck | Vinterdäck |
| Andra uppsättningen däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Allhjulsdrift | |
| Dragkrok | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Front, Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Feldkirchen-Westerham
Postcode: 83620
Avstånd:
... km
Int nej. #215461
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Andere Toyota Pro Ace 4x4 Dangel
Laddar ...
(fre, 2026-05-22 10:00)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.