Int nej. #223736
Aktiv
Andere Solifer Finlandia I 695
Laddar ...
(tis, 2026-05-12 14:14)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Reserverat pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Andere |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | Solifer Finlandia I 695 |
| Första registrering | 03/2026 |
| Körsträcka | 10 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.400 kg |
| Längd i mm | 6.990 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Lättmetallfälgar | |
| Multifunktionsratt | |
| Partikelfilter | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Berlin
Postcode: 13597
Avstånd:
... km
Int nej. #223736
Aktiv
Andere Solifer Finlandia I 695
Laddar ...
(tis, 2026-05-12 14:14)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Reserverat pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.