Int nej. #226680
Aktiv
Andere Mizar Garage
Laddar ...
(tors, 2026-05-21 12:42)
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Andere |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | Mizar Garage |
| Första registrering | 07/2003 |
| Körsträcka | 162.121 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 2 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.500 kg |
| Längd i mm | 6.890 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Inbyggd dator | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Handsfree-sats | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning |
Allmän beskrivning
Kända defekter
På den bakre stötfångaren finns det
3 små hål i plasten.
Det finns en repa i plasten på ena sidan.
Skada
Plats
Tyskland, Eyendorf
Postcode: 21376
Avstånd:
... km
Int nej. #226680
Aktiv
Andere Mizar Garage
Laddar ...
(tors, 2026-05-21 12:42)
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.