Int nej. #219832
Aktiv
Andere Hehn
Laddar ...
(mån, 2026-05-04 14:40)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Andere |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Hehn |
| Första registrering | 07/2004 |
| Körsträcka | 132.347 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 92 kW (125 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2402 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 2 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.300 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| ESP | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Parkeringsbula (repa) på höger sida.
Och normala ålderstecken.
Plats
Tyskland, Duisburg
Postcode: 47259
Avstånd:
... km
Int nej. #219832
Aktiv
Andere Hehn
Laddar ...
(mån, 2026-05-04 14:40)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.