Int nej. #120995
Aktiv
Andere Damon Avanti Wohnmobil 3106
Laddar ...
(tors, 2026-04-02 09:35)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Andere |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | Damon Avanti Wohnmobil 3106 |
| Första registrering | 08/2011 |
| Körsträcka | 31.209 km |
| Chassi | Andere |
| Motoreffekt i kW | 150 kW (204 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2999 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 7.273 kg |
| Längd i mm | 9.700 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, Radio/CD, Ljudanläggning, Bluetooth |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Gasolprov krävs Gasoltank måste bytas
Vindrutan var inte korrekt monterad.
Plats
Tyskland, Hessen - Mücke
Postcode: 35325
Avstånd:
... km
Int nej. #120995
Aktiv
Andere Damon Avanti Wohnmobil 3106
Laddar ...
(tors, 2026-04-02 09:35)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.