Int nej. #229206
Aktiv
Andere Cristal H 590
Laddar ...
(ons, 2026-05-27 09:47)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Andere |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Cristal H 590 |
| Första registrering | 07/2002 |
| Körsträcka | 283.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.499 kg |
| Längd i mm | 6.390 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
| Andra uppsättningen däck | Sommardäck |
Utrustning
| Larmsystem | |
| Dragkrok | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Radio och ljud | Radio/CD |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Passagerardörren något bucklig nedtill, TÜV defekter (motor lätt oljeförlust, främre höger ram genomrostad, domkraftspunkt främre höger genomrostad, bromsledning fram och bak något korroderad)
Plats
Tyskland, Frankweiler
Postcode: 76833
Avstånd:
... km
Int nej. #229206
Aktiv
Andere Cristal H 590
Laddar ...
(ons, 2026-05-27 09:47)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.