Int nej. #226891
Aktiv
Andere Bresler Office 495 DK
Laddar ...
(ons, 2026-05-20 09:39)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Andere |
| Kategori | Lådbil |
| Modell | Bresler Office 495 DK |
| Första registrering | 09/2007 |
| Körsträcka | 294.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2999 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 4.963 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Dragkrok | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Stöd för ländryggen | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Ljudanläggning, Bluetooth, Apple CarPlay, Pekskärm |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Taket (GRP) håller fortfarande på att tätas (båtfärg).
Ett hjullager (bak) har ännu inte bytts ut. De återstående (3) är nya.
Plats
Tyskland, Köln
Postcode: 50999
Avstånd:
... km
Int nej. #226891
Aktiv
Andere Bresler Office 495 DK
Laddar ...
(ons, 2026-05-20 09:39)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.