Int nej. #223438
Aktiv
Andere Blue camp sky 400
Laddar ...
(tis, 2026-05-12 15:42)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Andere |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | Blue camp sky 400 |
| Första registrering | 05/2005 |
| Körsträcka | 225.000 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2402 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Licence Plate | JK653T |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.000 mm |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Radio och ljud | Radio |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Luifel för närvarande afwezig,
Schade professioneel hersteld, wand verstevigd voor plaatsing luifel.
Plats
Nederländerna, Herwijnen
Postcode: 4171CE
Avstånd:
... km
Int nej. #223438
Aktiv
Andere Blue camp sky 400
Laddar ...
(tis, 2026-05-12 15:42)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.