Int nej. #223514
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Andere Beisl 650 M
Laddar ...
(tors, 2026-05-21 09:45)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Andere |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | Beisl 650 M |
| Första registrering | 05/1998 |
| Körsträcka | 225.000 km |
| Chassi | Peugeot |
| Motoreffekt i kW | 79 kW (107 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2446 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.850 kg |
| Längd i mm | 6.950 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Radio och ljud | Radio/CD, Bluetooth |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Sat nav chip defekt.
Lös kontakt. Kamera för bakåtsikt
Plats
Tyskland, Mölln
Postcode: 23879
Avstånd:
... km
Int nej. #223514
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Andere Beisl 650 M
Laddar ...
(tors, 2026-05-21 09:45)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.