Int nej. #227960
Aktiv
Ahorn Van 550
Laddar ...
(lör, 2026-05-23 09:37)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Ahorn |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Van |
| Modell | 550 |
| Första registrering | 01/2023 |
| Körsträcka | 46.246 km |
| Chassi | Renault |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2299 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.548 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Lättmetallfälgar | |
| Radio och ljud | Radio, Bluetooth |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Veven till markisen har på något sätt kommit bort. Du skulle behöva köpa en ny.
Plats
Tyskland, Groß-Umstadt
Postcode: 64823
Avstånd:
... km
Int nej. #227960
Aktiv
Ahorn Van 550
Laddar ...
(lör, 2026-05-23 09:37)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.