Int nej. #217856
Inte längre tillgänglig
Ahorn Van 550
Auktionens slut: mån, 2026-04-27 12:32
Tillgänglighet: 15. Juni 2026
Sista budet:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Ahorn |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Van |
| Modell | 550 |
| Första registrering | 07/2023 |
| Körsträcka | 12.000 km |
| Chassi | Renault |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2299 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.500 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| ISOFIX | |
| Stöd för ländryggen | |
| Ljussensor | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Duschvägg har tagits bort, kan återmonteras.
Plats
Tyskland, Loxstedt
Postcode: 27612
Avstånd:
... km
Int nej. #217856
Inte längre tillgänglig
Ahorn Van 550
Auktionens slut: mån, 2026-04-27 12:32
Tillgänglighet: 15. Juni 2026
Sista budet:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.