Int nej. #183110
Aktiv
Ahorn Canada TQ plus
Laddar ...
(tis, 2026-04-07 12:07)
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Ahorn |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Canada |
| Modell | TQ plus |
| Första registrering | 04/2022 |
| Körsträcka | 42.600 km |
| Chassi | Renault |
| Motoreffekt i kW | 107 kW (145 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2299 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.474 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Stöd för ländryggen | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Bluetooth |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Herbrechtingen
Postcode: 89542
Avstånd:
... km
Int nej. #183110
Aktiv
Ahorn Canada TQ plus
Laddar ...
(tis, 2026-04-07 12:07)
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.