Int nej. #213565
Omförhandling
Ahorn Canada TE plus
Auktionens slut: ons, 2026-04-29 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Ahorn |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Canada |
| Modell | TE plus |
| Första registrering | 08/2020 |
| Körsträcka | 84.000 km |
| Chassi | Renault |
| Motoreffekt i kW | 107 kW (145 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2299 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.000 kg |
| Längd i mm | 7.470 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, Bluetooth |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Steget hakar i vid ut- och infällning. Detta är ett känt problem med Lippert-stegen. Reservdelar finns redan tillgängliga (två kugghjul).
Plats
Tyskland, Ochtendung
Postcode: 56299
Avstånd:
... km
Int nej. #213565
Omförhandling
Ahorn Canada TE plus
Auktionens slut: ons, 2026-04-29 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.