Int nej. #99861
Under granskning
Ahorn Canada AE
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Ahorn |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Canada |
| Modell | AE |
| Första registrering | 04/2017 |
| Körsträcka | 30.000 km |
| Chassi | Renault |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Förskjutning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.000 kg |
| Längd i mm | 7.500 mm |
| Huvud uppsättning däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ISOFIX | |
| Stöd för ländryggen | |
| Multifunktionsratt | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD, AUX-anslutning, USB-anslutning |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Motorhuv liten repa, höger sida liten repa
Plats
Tyskland, Essen
Postcode: 45355
Avstånd:
... km
Int nej. #99861
Under granskning
Ahorn Canada AE
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.