Int nej. #219593
Aktiv
Ahorn Camp 690 P
Laddar ...
(lör, 2026-05-02 09:42)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Ahorn |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Camp |
| Modell | 690 P |
| Första registrering | 11/2016 |
| Körsträcka | 72.000 km |
| Chassi | Renault |
| Motoreffekt i kW | 100 kW (136 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2299 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.990 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
.skick se bilder, på motorhuven fram till vänster, var för länge fågelspillning på den, därför saknas lite färg här.
Stötfångare bak till höger, liten spricka, hjulbåge bak till höger, en liten bit saknas här, stegprojekt 2000 hänger ibland, bör förnyas, gastest var bra, kraschsensor och avrivningsslang behöver förnyas (10 år gammal), i garaget bak till vänster är en liten spricka, bara inuti, från 2017, störde mig inte. Rullgardinen på köksfönstret behöver en extra konsol.
Skada
Plats
Tyskland, Schifferstadt
Postcode: 67105
Avstånd:
... km
Int nej. #219593
Aktiv
Ahorn Camp 690 P
Laddar ...
(lör, 2026-05-02 09:42)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.