Int nej. #213209
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Adria Twin Supreme 640 SGX
Laddar ...
(tors, 2026-04-30 10:45)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Adria |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Twin Supreme |
| Modell | 640 SGX |
| Första registrering | 05/2023 |
| Körsträcka | 10.300 km |
| Chassi | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 121 kW (165 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2179 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.400 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Apple CarPlay |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Liten buckla i övre delen av den bakre ramen.
Lätta bucklor på höger sida av bakre övre sidopanelen.
Skada
Plats
Tyskland, Weitnau
Postcode: 87480
Avstånd:
... km
Int nej. #213209
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Adria Twin Supreme 640 SGX
Laddar ...
(tors, 2026-04-30 10:45)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.