Int nej. #226439
Omförhandling
Adria Twin Supreme 600 SPB
Auktionens slut: tors, 2026-05-21 12:00
Tillgänglighet: 19. Juni 2026
Sista budet:
Dold
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Adria |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Twin Supreme |
| Modell | 600 SPB |
| Första registrering | 10/2021 |
| Körsträcka | 61.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.000 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Lättmetallfälgar | |
| Partikelfilter | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Repad fälg på höger bakhjul,
Enstaka stenskott på motorhuven
Plats
Tyskland, Augsburg
Postcode: 86199
Avstånd:
... km
Int nej. #226439
Omförhandling
Adria Twin Supreme 600 SPB
Auktionens slut: tors, 2026-05-21 12:00
Tillgänglighet: 19. Juni 2026
Sista budet:
Dold
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.