Int nej. #223471
Aktiv
Adria Twin Sports 640 SGX
Laddar ...
(tis, 2026-05-12 15:27)
Tillgänglighet: 09. Juni 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Adria |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Twin Sports |
| Modell | 640 SGX |
| Första registrering | 07/2021 |
| Körsträcka | 26.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.250 kg |
| Längd i mm | 6.400 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
| Andra uppsättningen däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Lättmetallfälgar | |
| Stöd för ländryggen | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, Apple CarPlay, Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
2 stenskott på den främre stötfångaren och repor under markörens vevhus
Skada
Plats
Tyskland, Uffenheim
Postcode: 97215
Avstånd:
... km
Int nej. #223471
Aktiv
Adria Twin Sports 640 SGX
Laddar ...
(tis, 2026-05-12 15:27)
Tillgänglighet: 09. Juni 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.