Int nej. #219741
Aktiv
Adria Twin 600 SP
Laddar ...
(mån, 2026-05-04 14:25)
Tillgänglighet: 01. Juli 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Adria |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Twin |
| Modell | 600 SP |
| Första registrering | 04/2022 |
| Körsträcka | 73.000 km |
| Chassi | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2179 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.000 mm |
| Andra uppsättningen däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, Apple CarPlay, Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Bayern - Memmingen
Postcode: 87700
Avstånd:
... km
Int nej. #219741
Aktiv
Adria Twin 600 SP
Laddar ...
(mån, 2026-05-04 14:25)
Tillgänglighet: 01. Juli 2026
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.