Int nej. #214509
Aktiv
Adria Twin 540 SPT
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 09:43)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Adria |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | Twin |
| Modell | 540 SPT |
| Första registrering | 07/2014 |
| Körsträcka | 82.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.400 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Lätta tecken på slitage på utsidan
Plats
Tyskland, Bad Oldesloe
Postcode: 23843
Avstånd:
... km
Int nej. #214509
Aktiv
Adria Twin 540 SPT
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 09:43)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.